Język polish

Promocje i nowości

2018-05-17

W nowym roku 2018

W nowym roku 2018 wprowadziliśmy nowości produktowe. Do New Collection dodaliśmy  nowe modele okeinowanych drzwi wewnętrznych o nazwach: NOVE, ALFA, MATERA.

Więcej informacji w katalogu

2017-05-22

Nowy katalog

Na pierwszych stronach katalogu 2017 prezentujemy nowość -  drzwi malowane. Rama skrzydła wykonana z połączenia wysokiej jakości MDFu z drewnem iglastym, wypełnienie skrzydła stanowią płyciny i/lub szyby Satinato hartowane o grubości 4mm, aksamitna gładka powierzchnia lakieru powstała dzięki technice malowania UV.

Więcej informacji w katalogu lub w naszych w salonach 

2017-05-05

Drzwi w nowych okleinach

Do istniejących już kolekcji drzwi doszły nowe kolory oklein. Zapraszamy do obejrzenia pełnej oferty drzwi z okleiny drewnopodobnej oraz zupełnie nowej kolekcji drzwi malowanych ELEMENTS i ROYAL CLASSIC  lub do  katalogu 2017

Zapraszamy Zespół EgoLine
www.egodrzwi.pl

2016-06-14

Promocja do 31.03.2017

Drzwi Ego Line z klamką za 1zł. Promocja trwa do 2017-03-31 Nie przegap okazji! Kup drzwi Ego Line z kolekcji Octava lub Sexta a otrzymasz do wyboru klamkę Quanta lub Romeo za 1zł! 

Tworzone przez nas produkty są piękne i funkcjonalne oraz ergonomiczne. Bliskie są nam idee Waltera Gropiusa – twórcy Bauhausu - w projektowaniu przestrzeni zwracał uwagę na potrzeby człowieka, który w niej przebywa. Przedmioty, które go otaczają nie są bez znaczenia. Ważne by były tworzone przez artystę. Ale w taki sposób, w jaki potrafi to zrobić prawdziwy rzemieślnik – porządnie i z pietyzmem przynależnym prawdziwym pasjonatom swego zawodu. Chociaż produkowane w nowoczesnej fabryce, to w taki sposób, aby artyzm i rzemieślnicza dokładność były powtarzalne na skalę masową. Tak oto dwudziestopierwszowieczny, nowoczesny zakład produkcyjny łączy w sobie idee lat dwudziestych poprzedniego wieku, z wymogami i oczekiwaniami współczesności. Te cechy nowoczesnej produkcji są dla nas niesłychanie istotne: wysoka jakość produkcji oraz dbałość o środowisko naturalne. To nie są dla nas puste slogany. Chcemy by piękne przedmioty były częścią Twojego świata.

web design: corsario