Język polish

Marka

Tworzone przez nas produkty ,muszą być piękne i funkcjonalne. Chcemy by ci się podobały. By były ergonomiczne. Modne, ale także ponadczasowe.

Bliskie są nam idee Waltera Gropiusa - twórcy Bauhausu - w projektowaniu przestrzeni zwracał uwagę na potrzeby człowieka, który w niej przebywa. Przedmioty, które go otaczają nie są bez znaczenia. Ważne by były tworzone przez artystę. Ale w taki sposób, w jaki potrafi to zrobić prawdziwy rzemieślnik - porządnie i z pietyzmem przynależnym prawdziwym pasjonatom swego zawodu. Chociaż produkowane w nowoczesnej fabryce, to w taki sposób, aby artyzm i rzemieślnicza dokładność były powtarzalne na skalę masową.

Tak oto dwudziestopierwszowieczny, nowoczesny zakład producyjny łączy w sobie idee lat dwudziestych poprzedniego wieku, z wymogami i oczekiwaniami współczesności. Te cechy nowoczesnej produkcji są dla nas niesłychanie istotne: wysoka jakość produkcji oraz dbałość o środowisko naturalne. To nie są dla nas puste slogany.

Chcemy by piękne przedmioty były częścią Twojego świata. Wierzymy, że mogą to być także zwykłe rzeczy. Na przykład drzwi. Projektujemy i produkujemy właśnie w tym duchu.

web design: corsario